, 29 Травня
booked.net

Сесія Вінницької міськради виділила 100 мільйонів на військові облігації та спрямувала кошти на підтримку нацгвардії, поліції та рятувальників

Закупити військових облігацій на 100 мільйонів гривень, виділити кошти на підтримку нацгвардійців, поліції, рятувальників та військкомату, додатково профінансувати УТОС, закупити ліки для Центру матері та дитини, – такі рішення сьогодні, 27 травня, ухвалила сесія Вінницької міської ради. 

Так, 131 тисячу гривень було спрямовано до Вінницького об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки (військкомату). Передбачені додаткові кошти в сумі 500 тисяч грн на підтримку поліції та рятувальників – 300 та 200 тис. грн відповідно.

“Для фінансової підтримки Вінницької обласної організації Українського товариства сліпих також надаємо субвенцію розміром в 100 тисяч гривень. Ми це робимо регулярно для того, щоб забезпечити перевезення осіб з інвалідністю по зору, які є жителями Вінницької МТГ і працюють на підприємстві УТОС”, – сказала директорка департаменту фінансів ВМР Наталія Луценко.

Під час сесії також внесли зміни до рішення міської ради від 24.12.2021 №758. За програмою “Здоров’я вінничан” передбачені 200 тис. грн на закупівлю препарату “Куросурф” для Центру матері й дитини. За словами директора департаменту охорони здоров’я ВМР Олександра Шиша, раніше цими ліками забезпечувала держава, втім у нинішніх умовах вирішити це питання необхідно на рівні громади.

“Це спеціальний медикамент для новонароджених з легеневою недостатністю. У першу чергу це важливо для надання невідкладної медичної допомоги недоношеним діткам у наших пологових будинках”, – сказав Олександр Шиш.

Окрім того, рішенням сесії з бюджету громади було спрямовано 100 млн грн на придбання військових облігацій, щоб підтримати наші Збройні Сили.

100 мільйонів на військові облігації, підтримка нацгвардії, поліції та рятувальників: у Вінниці відбулась сесія міської ради 100 мільйонів на військові облігації, підтримка нацгвардії, поліції та рятувальників: у Вінниці відбулась сесія міської ради 100 мільйонів на військові облігації, підтримка нацгвардії, поліції та рятувальників: у Вінниці відбулась сесія міської ради

Останні новини

Новини

26 Травня
25 Травня
24 Травня
23 Травня