, 10 Червня
booked.net

Ще дев’ять “Солярісів” вийшли на маршрути Вінниці

На маршрути Вінниці вийшла друга партія придбаних у у Польщі тролейбусів Solaris Trollino. До попередніх додалися ще 9 одиниць транспорту. 

Про це проінформував міський голова Сергій Моргунов.  

“Ці тролейбуси з низькою підлогою, з комфортним салоном, розраховані на 96 пасажирів, мають відкидний пандус, кондиціонер. Загалом для міста ми закупили 20 таких тролейбусів 2011-2012 року випуску. Вони працюватимуть на найбільш завантажених напрямках та замінять технічно і морально застарілі радянські ЗіУ. Для нас важливо, аби громадський транспорт Вінниці відповідав стандартам доступності. На сьогодні дві третини рухомого складу тролейбусів – з низькою підлогою. Наша мета – аби інклюзивним був весь тролейбусний парк. Працюємо над цим далі”, – повідомив мер. 

У Вінниці вийшли на маршрути ще 9 польських тролейбусів У Вінниці вийшли на маршрути ще 9 польських тролейбусів У Вінниці вийшли на маршрути ще 9 польських тролейбусів

Зазначимо, першу партію закуплених у Любліні тролейбусів представили 2 березня. Вартість 20 одиниць згідно тендеру склала 32 820 000 гривень.

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня