, 27 Листопада
booked.net

Ще дві територіальні громади на Вінниччині ухвалили власні Стратегії-2030

На сесії Северинівської сільської ради 14 грудня ухвалили Стратегію розвитку до 2030 року. Ця громада стала 50-ою із 63 громад Вінниччини, де уже затверджені комплексні плани розвитку.

Участь у сесії сільської ради взяв депутат обласної Ради Олег Легеза.

Стратегічне бачення розвитку громади сформували завдяки засіданням робочої групи, аналізу думок мешканців та опрацювання пропозицій, які надійшли від підприємств, установ, організацій Северинівської територіальної громади.

Для успішного розвитку у громаді визначили три стратегічні цілі:

– сталий розвиток економіки, який базується на внутрішньому потенціалі, підсиленому зовнішніми інвестиціями;

– зростання якості життя і рівня безпеки мешканців громади;

– розвиток інфраструктури, просторовий лад і покращення стану довкілля.

Свою Северинівську громаду у 2030 жителі бачать такою: привабливий і комфортний для життя, бізнесу й туристів простір над річкою Рів, поблизу траси М21. Це територія активного розвитку підприємництва, інновацій у садівництві і ягідництві, з розвиненою технічною та соціальною інфраструктурою, яка відповідає потребам спільноти мешканців та інвесторів. Громада, яка береже свої чудові природні переваги і культурні традиції.

У п’ятницю, 10 грудня, Стратегію розвитку до 2030 року одноголосно ухвалили також на сесії Брацлавської селищної ради. Участь у сесії взяли перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон та голова районної ради Василь Неборецький.

– Прийняття стратегії розвитку Брацлавської громади як ніколи на часі. Адже цей документ як дороговказ, як інструкція – як ефективно використати наявні ресурси  для підвищення рівня життя всіх мешканців громади, адже кожен житель важливий, – каже Володимир Кістіон. – Без чіткого плану дій збалансований та якісний розвиток громади неможливий. Основна перевага громад, які мають стратегію, – вони знають чого хочуть, які потрібні ресурси, що для цього треба зробити, коли і якими силами.

У Стратегії розвитку Брацлавської громади визначені такі цілі:

– покращення економічної спроможності;

– покращення якості життя в громаді;

– розвиток рекреаційно-туристичного потенціалу.

Жителі бачать свою громаду такою: туристичним, історико-культурним, інвестиційно-привабливим центром Східного Поділля, де влада, громадськість та бізнес згуртовано співпрацюють для розвитку своєї території. Це екологічно чистий простір над Південним Бугом зі значним спортивно-рекреаційним потенціалом, безпечний та комфортний для проживання, з технологічно модернізованою інфраструктурою, де активно впроваджуються енергоефективні технології, інноваційні ідеї та проєкти.

Після ухвалення стратегій розвитку у громадах мають ухвалити Плани реалізації стратегій, де будуть визначено шляхи їх реалізації і покроковий план дій..

 

(без назви)

(без назви)

Останні новини

Новини

25 Листопада
24 Листопада
23 Листопада