, 24 Жовтня
booked.net

Ще одна громада на Вінниччині ухвалила Стратегію-2030

11 березня на позачерговій 7 сесії Шаргородської міської ради депутати прийняли Стратегію розвитку територіальної громади на 2021-2030 роки. Про це повідомляє пресслужба Вінницької обласної ради. 

В головному стратегічному документі визначені основні пріоритети розвитку. Зокрема, це конкурентоспроможна громада зі стійкою економікою, комфортна громада з високим рівнем якості життя, самодостатня та сучасна самобутня громада з розвиненою  інфраструктурою.

(без назви)

– Я радий, що моя рідна Шаргородська громада серед перших розробила та ухвалила на сесії десятирічний план розвитку – Стратегію-2030. Цей документ сильний тим, що він поєднав бачення жителів громади, бізнесу, громадських організацій, експертного середовища, влади. Він комплексний та багатовекторний і передбачає всебічний та рівноцінний розвиток кожного населеного пункту. Тому мої щирі слова вітання землякам – в добрий час! – прокоментував голова обласної Ради Вячеслав Соколовий.

Шаргородська міська рада четвертою з громад Вінниччини ухвалила Стратегію розвитку до 2030 року. Перед цим головний документ розвитку громад ухвалили Вінницька міська, Бершадська міська, Лука-Мелешківська сільська ради.

(без назви)

Останні новини

Новини

23 Жовтня
22 Жовтня
21 Жовтня