, 10 Червня
booked.net

Ще один клас безпеки відкрили у Вінниці з допомогою рятувальників ДСНС (ВІДЕО)

21 лютого у Вінниці, на базі приватного закладу освіти HUB School відкрито Клас безпеки. Це вже шостий дитячий простір, який втілено у Вінницькій міські територіальній громаді на базі освітнього закладу. На відкриття якого, організатори запросили рятувальників. Урочисто перерізали стрічку новоствореного Класу Директор Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України Олександр Чекригін та директор Департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко. Профільна кімната розділена на спеціальні зони та  обладнана не лише наочними матеріалами, навчальними макетами небезпечних предметів, тематичними іграми та стендами, а й справжнім бойовим одягом надзвичайників.

Перший урок у класі провели для дітлахів 10-11 років. Зустрічали малечу не лише справжні рятувальники, а й ляльковий Пес Патрон, який допоміг фахівцям ДСНС провести перший урок в цікавій ігровій формі. Учнів ознайомили із правилами пожежної безпеки та продемонстрували для них на спеціальних макетах, те, що здатен зробити вогонь, якщо ігнорувати всі правила безпеки. Також, всім присутнім презентували дитячу тривожну валізку й розповіли, як діяти при сигналі повітряної тривоги.

Дітлахи мали змогу не лише почути та побачити багато цікавого, а ще й отримати подарунки. Зокрема, Директор департаменту Олександр Чекригін передав для новоствореного класу спеціально розроблений дитячий посібник та м’яку іграшку-талісман у вигляді песика Патрона. Також,  фахівці Служби порятунку передали учням закладу цікаву поліграфічну продукцію, яку розробили разом із дитячим фондом UNICEF Украïна.

«Клас безпеки» — це всеукраїнський проєкт, який має на меті навчити дітей правил безпеки життєдіяльності. Завдяки налагодженій комунікації вінницьких надзвичайників та освітян, клас оснастили всім необхідним для вивчення дітьми правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, алгоритму дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій та порядку надання домедичної допомоги.

Рятувальники сподіваються, що такі “класи безпеки” мінімізують ризики, з якими в умовах сьогодення стикаються діти та молодь і наголошують, що безпека та захист підростаючого покоління є прерогативою сьогодні для всіх – держави, рятувальників, освітян та батьків.

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня