, 19 Травня
booked.net

Ще сім громад Вінниччини отримали допомогу від Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу

Волонтери Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу надіслали допомогу до 7 громад Вінниччини. Допомогу отримали:

Гайсин

Краснопілка

Кунка

Ладижин

Ольгопіль

Тростянець

Чечельник

““Гуманітарку”: борошно, крупу, олію, консерви, сухе молоко та цукор, передадуть вимушеними переселенцям, які оселились у цих громадах. Дякуємо за підтримку в організації допомоги координатору Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, депутату Вінницької обласної ради Ігорю Хмілю!”, – повідомляють у гуманітарному штабі. 

Нагадаємо, волонтери гуманітарного хабу, створеного Благодійно фонду “Подільська громада” у співпраці з Вінницькою міською радою, за два місяці роботи прийняли від закордонних донорів та розвезли по всій Україні понад 600 тонн гуманітарної допомоги.

Сім громад Вінниччини отримали допомогу від Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Сім громад Вінниччини отримали допомогу від Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Сім громад Вінниччини отримали допомогу від Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Сім громад Вінниччини отримали допомогу від Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Сім громад Вінниччини отримали допомогу від Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу

 

Останні новини

Новини

18 Травня
17 Травня