, 27 Листопада
booked.net
14 Січня, 2021, 15:55

Що вимагали від Вінницької ОДА учасники акції SaveФОП

14 січня у Вінниці біля облдержадміністрації на мітинг зібралися приватні підприємці у рамках загальноукраїнської акції протесту SaveФОП. Вони вимагали не забороняти  працювати під час карантину і скасувати певні законодавчі ініціативи і обов’язкове введення касових апаратів. 

Загалом масові акції протесту SaveФОП  тривають з грудня 2020 року. Після мітингів влада пішла на поступки і відтермінувала введення касових апаратів. Проте, таке відтермінування, підприємці назвали «відстрочкою смерті» і продовжили безстрокові протести.

На акцію прибув лідер руху SaveФОП  і колишній заступник міністра регіонального розвитку Сергій Доротич. Після недовгого перед учасниками акції він розповів журналістам, що від Вінницької облдержадміністрації підприємці вимагають, аби вона звернулася до президента і підтримала вимоги руху SaveФОП в частині ухвалення трьох законопроектів. Йдеться насамперед про запровадження щорічного підвищення граничних обсягів доходів для застосування спрощеної системи оподаткування, відновлення права платників ЄП не застосовувати РРО, а також скасування механізму кешбек. Стосувалися вимоги мітингарів також перегляду рішень щодо карантину та підвищення тарифів.

За словасми Сергія Доротича, центральна влада ігнорує їх вимоги і не допускає в сформовані комітети, які вирішують питання по роботі підприємців.

– Вони створили раду з питань розвитку мікропідприємництва, але до цієї ради не запросили жодного представника руху SaveФОП. Його створили внаслідок наших протестів, але туди включили грантоїдів – тих, хто придумав фіскалізацію. Нас включили максимум координаційні ради ОДА, але там нічого не вирішується, – повідомив Доротич.

Він також відреагував на закиди в бік руху стосовно співпраці із проросійськими силами. Під час акції до мітингувальників підійшли учасники вінницької праворадикальної ГО «Едельвейс», які принесли плакати зі звинуваченнями одного з лідерів SaveФОП Сергія Доротича у співпраці з ОПЗЖ. Унаслідок цих дій між протестувальниками із та членами ГО сталася штовханина, яку припинили правоохоронці із поліції діалогу. Одну особу затримали.

Останні новини

Новини

26 Листопада
25 Листопада
24 Листопада