, 4 Лютого
booked.net
20 Серпня, 2021, 16:13

Що заважає нормально працювати оратівським медикам – з’ясовували депутати

Відомо, що наразі Оратівська лікарня перебуває в критичному стані. Медики не отримують пристойної зарплатні, через що змушені звільнятися, а пацієнти – медичних послуг належного рівня.

Аби виправити ситуацію, депутат Вінницької обласної ради Олександр Шевчук та депутати Оратівської селищної ради від “Української Стратегії Гройсмана” ініціювали створення робочої групи для перевірки діяльності медичного закладу.

Днями відбулося чергове засідання робочої групи – участь у ньому взяли й представники Департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької облдержадміністрації Олена Назаренко та Василь Железняк.

Після аналізу розпорядчих, планових та фінансових документів, а також безпосереднього ознайомлення з роботою підрозділів лікарні, фахівцями профільного обласного Департаменту, було встановлено, що причиною кризової ситуації є непрофесійне керівництво та неефективна організація роботи підприємства в умовах реформи медичної галузі.

Втім, на думку Василя Железняка, шанс на збереження Оратівської лікарні є. У вересні Національна служба здоров’я відкриває усі пакети за програмою медичних гарантій. Але лікарня і селищна рада мусять невідкладно докласти усіх зусиль для того, щоб заклад уклав з НСЗУ договір за максимальною кількістю пакетів, а також налагодити нормальне функціонування закладу.

Лише у цьому разі лікарня зможе отримувати від НСЗУ більші кошти за надані медичні послуги. Це означатиме, що лікарню буде збережено, лікарі отримуватимуть гідну зарплатню, а жителі Оратівської громади – якісне медичне обслуговування.

Отже, після втручання депутатів та фахівців обласного департаменту слово тепер – за очільником Оратівської громади.

Останні новини

Новини

3 Лютого
2 Лютого
1 Лютого