, 30 Травня
booked.net
22 Лютого, 2021, 11:00

Щоб привернути увагу: на Вінниччині дівчинка-підліток у школі порізала собі руку

Повідомлення про те, що 14-річна дівчина, перебуваючи у школі, порізала собі передпліччя, надійшло в поліцію 19 лютого від лікарів швидкої допомоги. Дитині надана медична допомога, з нею працюють ювенальні поліцейські та психологи.

Попередньо встановлено, що школярка на перерві  у вбиральні порізала собі передпліччя. Дівчині відразу викликали медиків, які повідомили про цю подію ювенальних поліцейських.
З дитиною, її однокласниками, педагогічним колективом школи та батьками, працівники поліції провели відповідну роботу, щоб з’ясувати причини такої її поведінки. Попередньо встановлено, що таким чином підліток хотіла привернути до себе увагу.
Шановні батьки, приділяйте більше уваги своїм дітям, розмовляйте з ними про їх проблеми, пам’ятайте, що без Вашої підтримки їм важко впоратись зі своїми труднощами. Вашим дітям важливо знати, що за будь-яких обставин ви, їх найрідніші люди, підтримаєте та допоможете. Звертайте увагу на дозвілля своїх дітей, адже вони постійно користуються соціальними мережами та мобільними додатками, які негативно впливають на їх психіку, радять дорослим у відділі комунікації поліції Вінницької області.

 

 

Останні новини

Новини

29 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня