, 3 Жовтня
booked.net
17 Вересня, 2020, 14:19

“Широкі повноваження й сувора відповідальність – запорука успішної децентралізації”, – Тульчинський міський голова Валерій Весняний

В рамках децентралізації територіальні громади повинні отримати якомога більше владних повноважень і нести повну відповідальність за прийняті рішення – таку думку висловив очільник Тульчинської ОТГ Валерій Весняний в етері програми «На: часі» телеканалу ВІТА.

Успіх децентралізації залежить від обсягу повноважень й відповідальності, які центральна влада передає на місця. Тоді місцеве самоврядування просто не може бути неефективним.

  • Якщо територіальні громади отримають з центру максимум повноважень, весь організаційний та фінансовий потенціал, проконтролювати його реалізацію на місці набагато простіше, ніж зараз, коли принципові рішення приймаються у столиці, і крайніх не знайдеш, – переконаний Валерій Весняний. – Коли ж громада розпоряджатиметься бюджетом на власний розсуд, підґрунтя для зловживань суттєво звужується. За кожну неправильно витрачену копійку містяни та обрані ними депутати спитають владу вже наступного дня! Тому територіальні громади повинні мати максимум повноважень і повною мірою усвідомлювати свою відповідальність.

Останні новини

Новини

30 Вересня
29 Вересня