, 7 Лютого
booked.net

Сільський голова Луки-Мелешківської Володимир Сич долучився до команди «Української Стратегії Гройсмана»

Володимир Сич

На Вінниччині до команди Володимира Гройсмана приєднуються лідери громад, професіонали, активісти, – всі, кому не байдуже майбутнє регіону, з якими можна реалізовувати амбітні проєкти розвитку та змінювати життя земляків на краще. Сільський голова Луки-Мелешківської Володимир Сич також долучився до команди «Української Стратегії Гройсмана».

Володимир Сич для жителів села – свій, він народився в Луці-Мелешківській і живе там. Близько 20 років працює в органах місцевого самоврядування. Чотири скликання поспіль обирався депутатом Вінницької районної ради, а згодом став депутатом Лука-Мелешківської сільської ради. Нині обіймає посаду очільника Лука-Мелешківської сільської ради та займається громадською діяльністю.

— «Українська Стратегія Гройсмана» – мій свідомий вибір, адже передусім, це партія, яка створена самими вінничанами. Це команда, яка завжди готова працювати на результат та ніколи не залишить у біді своїх земляків. Недавній приклад – робота спецфонду «СтопВірус», створення якого ініціював Володимир Гройсман. Тому впевнений, що спільними зусиллями ми зможемо досягнути неабияких висот. Будувати успішну країну почнемо з Вінниччини, — каже Володимир Сич.

До речі, сам Володимир Сич був координатором спецфонду «СтопВірус», а нині бере участь у розробці «Стратегії-2030» для Лука-Мелешківської ОТГ.

Згідно з соціологічним опитуванням, «Українська Стратегія Гройсмана» є лідером серед партій, яким найбільше довіряють жителі Вінниччини. Її готові підтримати  52,7 % опитаних. Анкетування було проведене Соціологічним центром «SocioInform».

Останні новини

Новини

6 Лютого
3 Лютого
2 Лютого