Сімох вінничан відзначено державними нагородами з нагоди Дня незалежності

Володимир Зеленський відзначив державними нагородами ряд діячів з Вінниці. До переліку увійшло 7 вінничан, які отримали нагороди та звання з нагоди Дня Незалежності України.
Про це йдеться в указі від 23 серпня.
У документі вказано: “За значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення обороноздатності, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 30-ї річниці незалежності України постановляю”.
Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня
- Білялова Нарімана Наркетовича — громадського активіста, заступника голови громадської організації «Ветан», м.Вінниця
Присвоїти почесні звання:
“Заслужений будівельник України”
- Очеретному Андрію Михайловичу — заступникові Вінницького міського голови
- Піщику Олександру Володимировичу — заступникові голови Вінницької обласної державної адміністрації
“Заслужений діяч мистецтв України”
- Бобошиній Ользі Іванівні — викладачеві, керівнику хору Вінницького фахового коледжу мистецтв імені М.Д.Леонтовича
“Заслужений економіст України”
- Мережку Володимиру Миколайовичу — директорові департаменту Вінницької обласної державної адміністрації
“Заслужений лікар України”
- Вороновській Тетяні Миколаївні — заступникові начальника управління — начальнику відділу Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області
“Заслужений працівник культури України”
- Сидоровій Ірині Сергіївні — старшому викладачеві кафедри Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського








