, 10 Червня
booked.net

Смаколики до Великодня: Калинівська громада передала військовим святкові презенти

Мешканці Калинівської громади передали військовослужбовцям на передовій смаколики, аби ті могли відчути атмосферу домашнього затишку у Великдень.

Як інформують у Калинівській міськраді, паски ковбаси, шинку, м’ясні рулети, крашанки, сир, масло та предмети першої необхідності війсьовим доставили міський голова Василь Поліщук, депутат Вінницької  обласної ради Ілля Гуменчук та депутат міської ради Станіслав Андрійчук. 

Напередодні поїздки митрофорний протоієрей, настоятель храму Святого Миколая Чудотворця Православної Церкви України, військовий капелан Національної гвардії України, отець Орест Шпак освятив паски, які приготували для українських Героїв.

Гостинці для наших захисників та захисниць зібрали освітяни  всіх старостинських округів громади, депутати міської ради, небайдужі підприємці Іван Боримський, Петро Тихонюк, Василь Кірічук, Тетяна Осадчук, Аркадій Шутий, Ігор і Валентин Пачевські та Олександр Бабчук. 

“Сьогодні наші захисники та захисниці ціною власного життя і здоров’я стримують ворожу навалу, щоб ми з вами мали можливість святкувати Великдень у своїх затишних оселях, в колі рідних. Низький уклін усім їм за героїзм, відданість Україні та мужність. Не кожен може взяти в руки зброю та поповнити лави військових, але кожен може зробити свій внесок у спільну Перемогу. І мешканці нашої громади саме так роблять. На своїх робочих місцях, своєю допомогою та підтримкою військовим ми робимо все для Перемоги. Разом ми велика сила, яку не здолати ворогові”, – каже Калинівський міський голова Василь Поліщук.

Калинівчани передали великодні смаколики військовим на передовій Калинівчани передали великодні смаколики військовим на передовій Калинівчани передали великодні смаколики військовим на передовій Калинівчани передали великодні смаколики військовим на передовій

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня