, 8 Червня
booked.net
29 Січня, 2021, 11:46

Снігопад: у Вінниці дороги розчищають 28 спецмашин

У Вінниці 29 січня о 7-ій годині ранку розпочався рясний снігопад, і спецтехніка одразу вийшла на посипання доріг протиожеледними засобами. Техніка працює як на території міста, так і у сусідніх селах, які приєднались до Вінниці. Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

За сильного снігопаду комунальні служби мають свій алгоритм роботи. Щоб не утворювалась крижана кірка на асфальті, дороги обробляються протиожеледними засобами, а  коли сніг  припнеться – вийдуть ланки, які будуть зчищати цей сніг. Першочергово посипаються підйоми, спуски та мости. На тротуарах традиційно працює малогабаритна техніка та люди, які вручну розгортають сніг. На вулицях Вінниці працює 28 одиниць техніки.

Пізніше сніг розгортатимуть ланки з кількох одиниць спецтехніки. Вони працюватимуть по 9 маршрутах. За прогнозами синоптиків такий снігопад буде тривати періодично ще кілька днів. Тож комунальні служби працюватимуть цілодобово, щоб автомобільний транспорт, в тому числі й громадський, мав можливість безперебійно рухатись.

Як розповідає директор департаменту житлового господарства міської ради Романа Фурмана, прибудинкові території прибирають близько 450 двірників. Вони розчищають тротуари і проходи до під’їздів та контейнерних майданчиків, щоб вінничанам було зручно пересуватись по них. Якщо інтенсивність опадів буле стрімко збільшуватись до роботи на прибудинкових територіях буде залучатись малогабаритна техніка.

За прогнозом синоптиків такий снігопад буде кілька днів. За таких погодних умов представники комунальних служб звертаються до вінничан бути обережними на вулицях та дотримуватись правил паркування авто, щоб на дорогах могла працювати великогабаритна спецтехніка.

Останні новини

Новини

7 Червня
6 Червня