, 25 Червня
booked.net

Сьогодні сесія Вінницької обласної ради розгляне 12 питань порядку денного

28 травня відбудеться чергова сесія обласної ради. Початок – о 10.00. На сесію виноситься 12 питань.

Про це повідомили у Вінницькій обласній раді.

На порядок денний винесли низку питань, серед яких є розгляд виконання програми підтримки учасників АТО/ООС, затвердять список претендентів на нагороду обласною почесною відзнакою, депутати мають проголосувати за звернення до Уряду стосовно продовження програми забезпечення питною водою. Також розглянуть кадрові, майнові, фінансові та організаційні питання.

Порядок денний 9 чергової сесії Вінницької обласної ради:

1. Про хід виконання Обласної комплексної цільової програми – підтримки учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил на 2016-2021 роки, затвердженої рішенням 37 сесії обласної Ради 7 скликання від 04 грудня 2018 року №705, за 2016-2021 роки.
2. Про нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною».
3. Про внесення змін до рішення 3 сесії обласної Ради 8 скликання від 24 грудня 2020 року № 19 «Про обласний бюджет на 2021 рік» (зі змінами).
4. Про внесення змін до Статуту Комунального некомерційного підприємства «Вінницька обласна клінічна дитяча Інфекційна лікарня Вінницької обласної ради».
5. Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 8 скликання до Прем’єр-міністра України Д. Шмигаля щодо продовження терміну виконання Державної програми «Питна вода України» до 2026 року.
6. Про затвердження розпоряджень голови обласної Ради з питань комунального майна.
7. Про внесення змін до рішення 4 сесії Вінницької обласної Ради 8 скликання від 29 січня 2021 року № 44 «Про реорганізацію комунального некомерційного підприємства «Вінницька обласна психіатрична лікарня № 2 Вінницької обласної Ради» шляхом приєднання до комунального некомерційного підприємства «Вінницька обласна клінічна психоневрологічна лікарня ім. акад. О.І. Ющенка Вінницької обласної Ради».
8. Про внесення змін та доповнень до рішення 7 сесії Вінницької обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2016 року № 149 «Про реформування Вінницької обласної організації «Редакція друкованого засобу масової інформації – журналу Вінницький край» та друкованого засобу масової інформації – журналу «Вінницький край» співзасновниками якого є Вінницька обласна Рада».
9. Про передачу – приймання майна.
10. Про внесення змін до рішення №1010 від 29.10.2020р. «Про обмін майна, що знаходиться в постійному користуванні комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву».
11. Про внесення змін до Статуту Комунального некомерційного підприємства «Вінницьке обласне патологоанатомічне бюро Вінницької обласної Ради».
12. Про директора комунальної організації «Вінницький обласний центр олімпійської підготовки».

Останні новини

Новини

24 Червня
23 Червня