, 5 Червня
booked.net

Сьогодні у Вінниці презентують проєкт “Ціна незалежності: Костянтин Ревуцький та Ігор Зозуля”

У рамках заходу демонструватиметься фотовиставка художника-документаліста Костянтина Ревуцького та виставка творів живопису Революції гідності Ігоря Зозулі. 

Про це інформують на сайті міської ради. Презентація проєкту до Дня Героїв Небесної Сотні та річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну відбудеться 16 лютого о 15:00 у виставковій залі Вінницького літературно-меморіального музею М. М. Коцюбинського.

Кожна з 50 експонованих робіт творилась авторами безпосередньо по гарячих слідах на лінії фронту та під час революції.

 

На знімках Костянтина Ревуцького відображені наслідки окупації українських міст російськими військовими, ракетних обстрілів та вибухів, а також неймовірна відвага українських захисників і захисниць та простих громадян нашої держави.

Полотна Ігоря Зозулі охоплюють період Помаранчевої революції 2004 року та Революції гідності 2013-2014 рр., учасником яких він був. Ці події ознаменували боротьбу та незламність українського народу, який не мириться з беззаконням та несправедливістю, а відстоює свою незалежність, свободу та право вибору.

«В 2014 році розпочалася війна, яка стала шоком для більшості громадян України, спокійне і колись тихе життя закінчувалося там, де ступала нога російського солдата. Завдяки нашій армії, яка з кожним роком міцніла і продовжувала захищати всю Україну, громадяни могли не відчувати наслідків війни в повному обсязі. Проте, 24 лютого 2022 року, життя українців знову похитнулося та поринуло у відчай від повномасштабного вторгнення росії в Україну. Вищезгаданим трагічним подіям передували дві революції в яких повстав нескорений народ. Запрошуємо вінничан до перегляду», – говорить директорка Вінницького літературно-меморіального музею М. М. Коцюбинського Лариса Кравченко.

Виставковий проєкт триватиме до 3 березня. Організаторами заходу виступили департамент культури Вінницької міської ради та музей М.М. Коцюбинського.

Вхід вільний. Телефон для довідок: 64-71-02.

Останні новини

Новини

4 Червня
3 Червня
2 Червня
1 Червня
31 Травня