, 29 Вересня
booked.net

Сьогодні Жмеринська громада попрощається з полеглим захисником Олегом Козубовським

Він сказав, що їде у відрядження, а сам відправився захищати рідну країну від російських окупантів, – 11 верерсня під Авдіївкою зупинилося серце відважного воїна, жмеринчанина Олега Козубовського.

14 вересня «на щиті» Олег Козубовський повертається додому. Живий коридор пролягатиме орієнтовно о 16:30 – 17:00 по вул. Магістральна – Асмолова – Київська – Визволення – М.Борецького до Церкви Різдва Присвятої Богородиці.

Прощання з загиблим Героєм Олегом Козубовським відбудеться 15 вересння о 12:00 у дворі будинку по вул. Соборна, 10. Поховають Героя на міському кладовищі.

«Завжди був життєрадісний та співчутливий, а ще безмежно любив свою маму», – таким 51-річного Олега Козубовського згадує однокласниця Оксана Пастушина, а ще додає, що загиблий Герой ніколи не залишав в біді друзів та знайомих. А зараз, коли на рідну землю прийшли російські загарбники, не зміг стояти осторонь та відправився захищати рідну землю.

Батьки залишилися без люблячого сина, брати та сестри – без турботливого брата, рідні та близькі – без доброго друга, Жмеринка втратила хороброго земляка.

Жмеринська міська рада в особі міського голови Анатолія Кушніра щиро співчуває рідним Олега Козубовського з приводу втрати нашого ГЕРОЯ.

Нехай добрий світлий спомин про Олега назавжди залишиться у серцях рідних, друзів, знайомих, усіх, хто його знав, любив та шанував.

Герої не вмирають!

Останні новини

Новини

28 Вересня
27 Вересня
26 Вересня