, 29 Травня
booked.net

Speaking Club “The Best Way”: Офіс туризму Вінниці запрошує долучитися до програми вивчення англійської

Офіс туризму Вінниці презентує новий проєкт для дітей віком від 8 до 12 років Speaking Club “The Best Way”. Це авторська програма з вивчення англійської мови туристично-краєзнавчого спрямування. Заняття стартують вже з 17 лютого і будуть проходити в Туристичному хабі Visit Vinnytsia.

Під час занять юні учасники дізнаються про найпривабливіші родзинки Міста ідей, відвідають визначні місця Вінниці, розширять свій кругозір, знайдуть нових друзів, а найголовніше – отримають можливість покращити свої розмовні навички з англійської, якою у світі володіють близько 1,5 мільярди людей.

Звісно, наша рідна солов’їна мова – найкраща, і нині у світі зростає інтерес до її вивчення, тож нам справді є чим пишатися. Але слід пам’ятати, що Україна прагне стати повноправним членом Європейського Союзу, тому за останні роки вивчення іноземних мов (найчастіше англійської) з необхідності переходить у правило хорошого тону, – каже директорка Офісу туризму Вінниці Тетяна Маєвська. – А ще ми впевнені, що з перемогою України у війні, яку принесуть нам найкращі у світі воїни та дипломати, люди з різних країн і континентів будуть їхати до нас, щоб познайомитися з представниками незламної нації, здатної зупинити вселенське зло. Тож маємо бути готовими до зустрічі туристів та мандрівників звідусіль, і володіння міжнародною мовою спілкування буде дуже доречним.

Офіс туризму Вінниці запрошує долучатись до програми Speaking Club

Детальніше про програму можна дізнатися за телефоном: +38 (096) 775 67 95. Реєстрація обов’язкова за посиланням.

Приємним бонусом для маленьких учасників стане відвідування парку “Міні-Вінниця”. Також організатори занять наголошують, що усе, що їм потрібно мати з собою, – гарний настрій, позитивне налаштування та готовність до спілкування. А от зошити та ручки не знадобляться, і домашніх завдань на Speaking Club “The Best Way” також не передбачено.

Останні новини

Новини

26 Травня
25 Травня
24 Травня
23 Травня