, 8 Червня
booked.net
21 Січня, 2021, 9:35

Спецмашини, які отримали рятувальники Вінниччини, направлять у громади

20 січня до строю спеціальної техніки служби порятунку Вінниччини стало ще п’ять сучасних автомобілів. Забезпечення технікою та матеріально-технічний стан підрозділів значно покращився і це підвищує ефективність дій вінницького гарнізону, що позитивно позначається на захисті населення Вінницької області. Загальна вартість отриманих автомобілів та майна складає майже 25 млн грн.

Голова обласної ради Вячеслав Соколовий, голова облдержадміністрації Сергій Борзов та секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський вручили сертифікати та ключі від автомобілів.

Спецмашини, які отримали рятувальники Вінниччини, направлять у громади

– Сьогодні відбувається дуже приємна подія. Служба порятунку Вінницької області отримала п’ять сучасних автомобілів. Нова спецтехніка працюватиме у Вінниці, в Ладижині та Крижополі. Технічне оснащення служби має першочергове значення, від цього залежить здоров’я і життя мешканців громад і, звичайно, самих рятувальників. На Вінниччині протягом 2016-2020 років діяла «Програма поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів ДСНС України у Вінницькій області», – зазначив голова обласної ради Вячеслав Соколовий. – За цією Програмою на потреби служби  було виділено близько 12 мільйонів гривень. Через обставини, що склалися у 2020 році, на реалізацію Програми кошти не виділялись. Попри все, я переконаний, що така Програма необхідна. І ми готові до пропозицій її поновлення від вас, готові співпрацювати й надалі. У нас спільна мета – кожна громада Вінниччини має бути безпечною, а кожний житель Вінниччини – захищеним.

Начальник Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області полковник служби цивільного захисту Руслан Шевчук повідомив, що машини, які отримали, замінять інший транспорт, котрий, відповідно, буде направлений до Жмеринки, Томашполя, Тиврова та Бершаді.

– Майно буде роздане, техніка роз’їдеться у підрозділи, особовий склад отримає нове рятувальне обладнання. Дякую всім за те, що наша служба порятунку на другому місці за довірою населення. Ми і надалі будемо сумлінно та відповідально виконувати поставлені завдання, – сказав він.

Після офіційного вручення техніки та обладнання Руслан Шевчук ознайомив з роботою служби оперативного координаційного центру та висловив подяку черговій зміні, що виконувала обов’язки у новорічну ніч.

Останні новини

Новини

7 Червня
6 Червня