, 30 Травня
booked.net

“Співпраця громад та розвиток економіки”: Вінницька делегація зустрілася із заступником мера Вроцлава

Робочий візит представників департаменту економіки і інвестицій у Вроцлаві триває. Днями відбулася зустріч із заступником мера Вроцлава з економічних питань Якубом Мазуром. Обговорили низку питань, пов’язаних зі співпрацею наших громад зараз і в майбутньому. В першу чергу мова йшла про можливості для розвитку економіки.

“Наша Вінниця буде все більше на слуху в польського бізнесу як інвестиційно привабливе місто. Ми поділилися власним досвідом та надбаннями, які роками втілюємо в життя в економічному секторі і, очевидно, не залишили байдужими тамтешніх підприємців. Щоб знайти інвестиції, їх треба шукати. Це важливе завдання, коли мова йде про антикризове управління в цей складний час. Для нас підтримка ззовні надважлива, тож, сподіваємося, цей робочий візит принесе свої плоди вже зовсім скоро”, — говорить заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний.

Він також додав, що Польща є тією країною, яка всебічно підтримує наш народ з часу повномасштабного вторгнення росії на терени України. Крім того, що небайдужі поляки прихистили тисячі українських родин в себе, вони й досі продовжують доставляти гуманітарну допомогу тим, хто залишився в країні.

“Обговорили і можливість консультацій з спеціалістами Вроцлава, які спеціалізуються на поводженні з відходами. Це має велике значення з огляду на збереження довкілля, позаяк Вінниця пропагує раціональне використання ресурсів в тому числі, — розповідає Андрій Очеретний. — Крім того, обговорювали і все, що стосується міської мобільності в частині громадського транспорту. Мерія Вроцлава комплексно підходить до оновлення рухомого складу та дбає про його “чистоту”, адже пріоритет на екологічності”.

Наостанок заступник Вінницького міського голови зауважив, що бачення та бажання розвитку Вінниці та Вроцлава тотожні та висловив сподівання, що обидві громади будуть йти до спільної мети пліч-о-пліч.

Останні новини

Новини

29 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня