, 11 Серпня
booked.net

Спортсмени з Вінниці стали призерами Кубку України з легкої атлетики

Попри війну, вінницькі легкоатлети активно тренуються і виборюють призові місця на різноманітних змаганнях. Днями такі відбулись у Львові.

На легкоатлетичному стадіоні «Скіф» наші спортсмени продемонстрували свою майстерність та досягли гідних успіхів. Вінницю на Кубку України представляла команда вихованців міської дитячо-юнацької спортивної школи № 1, які показали наступні результати: Андрій Краковецький – 1 місце з бігу на 800 м, Владислав Хоменський – 2 місце з бігу на 800 м, Василь Войтюк – 3 місце з бігу на 800 м, Руслана Мазур – 3 місце з бігу на 1500 м. (серед жінок), Роман Войтюк – 5 місце з бігу на 800 м, Владислав Галіброда – 6 місце з бігу на 800 м.

«Вінниця може пишатися своїми легкоатлетами – вони вже не перший рік виступають на різноманітних змаганнях, все частіше виборюючи призові місця», – говорить голова комітету по фізичній культурі та спорту міської ради Сергій Краєвський.

Наприклад, Андрій Краковецький – Майстер спорту України, неодноразовий переможець та призер чемпіонатів України, багаторазовий переможець Міжнародних турнірів. На чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед юнаків посів 4 місце. Його наставник Андрій Москвін – тренер вищої категорії. Займається хлопець понад 7 років.

А Владислав Хоменський у Львові виконав норматив кандидата в майстри спорту України. Легкоатлет неодноразовий переможець та призер Чемпіонатів України серед юнаків. Тренується він вже понад 5 років. Кандидатами у майстри спорту є також брати Василь та Роман Войтюки. На їхньому рахунку численні перемоги та призові місця на Чемпіонатах України серед юнаків. Понад 4 роки легкоатлетів тренує Вікторія Юнаш – тренер вищої категорії.

Надзвичайно результативним видався Кубок України і для Руслани Мазур. Дівчина має І спортивний розряд. Вона неодноразова переможниця та призерка Чемпіонатів України різних вікових груп.

«Королевою спорту як у світі, так і в міській дитячо-юнацькій спортивній школі №1 називають легку атлетику. Це важкий вид спорту, але вихованці нашого закладу його гідно освоюють та демонструють високі досягнення на змаганнях усіх рівнів. Це не лише результат їхньої копіткої праці, а й висококваліфікованих тренерів, які вкладають свої знання, майстерність та душу у кожного спортсмена. Лише в такому тандемі «спортсмен – тренер» можна впевнено йти до успіху», – наголосив директор міської дитячо-юнацької спортивної школи № 1 Сергій Таранчук.

Останні новини

Новини

10 Серпня
9 Серпня