, 30 Листопада
booked.net
21 Січня, 2021, 9:25

Справу – до суду: на Вінниччині викрили групу сутенерів

Слідчі-детективи обласного главку поліції Вінниччини завершили досудове розслідування кримінального провадження за ч.3 ст. 303 Кримінального кодексу України (сутенерство або втягнення особи у зайняття проституцією). 20 січня з обвинувальними актами матеріали справи, фігурантами якої є четверо осіб, направлені на розгляд до суду, – повідомляє відділ комунікації поліції  Вінницької області.

Справу – до суду: на Вінниччині викрили групу сутенерів

Сутенерське угруповання викрили працівники управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, торік влітку.  Під час досудового розслідування встановлено, що учасники угруповання – дві жінки, віком 31 та 42 років, та двоє молодиків, 18 та 20 років, організували  заборонений бізнес із надання платних сексуальних послуг, куди втягували молодих жінок, які опинились в складних життєвих обставинах, в тому числі – неповнолітніх.

Між членами групи був чіткий розподіл ролей: чоловіки знаходили приміщення для надання послуг інтимного характеру, забезпечували  охорону в разі виникнення конфліктних ситуацій з клієнтами, а жінки втягували дівчат у проституцію. Організувала таку злочинну діяльність молодша з жінок.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні завершено та матеріали направлено до суду. Учасникам організованої злочинної групи загрожує покарання  – до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Останні новини

Новини

29 Листопада
28 Листопада
27 Листопада
26 Листопада