, 27 Січня
booked.net
24 Вересня, 2020, 11:32

Спиртзавод в Калинівському районі виставили на продаж

Фонд державного майна України 23 вересня оголосив про проведення третього аукціону об’єктів спиртової галузі. На продаж виставили «Овечацьке МПД», який розташований у селі Дружне Калинівського району. Торги відбудуться 22 жовтня 2020 року.

У Фонді держмайна 15 вересня оголосили про початок розпродажу спиртових активів. Приватизацію майна ДП «Укрспирт» розпочнуть з аукціону по ДП «Немирівський спиртовий завод». Він буде тривати до 15 жовтня.

Овечацьке підприємство – третє, яке ФДМ виставляє на продаж, і друге з Вінниччини.  Як повідомляє пресслужба ДП «Укрспирт», торги по ньому мають відбутися  на Prozorro. Стартова ціна – 19,8 млн грн.

Майно  «Овечацького МПДі» складається з 674 найменувань будівель, обладнання, рухомого та іншого майна.

Нагадаємо, в Україні розпочато масштабну програму з приватизації підприємств спиртової галузі, метою якої є виконання розробленого за ухваленого за ініціативи президента Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального», що демонополізує галузь виробництва спирту та створює новий ринок з рівними правилами для всіх учасників. У свою чергу,  Фонд держмайна запустив сайт приватизації спиртової галузі.

Останні новини

Новини

26 Січня
25 Січня