, 5 Грудня
booked.net
5 Жовтня, 2021, 9:33

Срібними призерами Чемпіонату Європи з акробатики стали вінницькі спортсмени

Вінницькі акробати посіли друге місце на чемпіонаті Європи  30th Acrobatic Gymnastics European Championships. Проходив такий в італійському місті Пезаро з 29 вересня по 3 жовтня. Про це повідомляють на сайті змагань European Gymnastics.

Вінничани Богдан Пограничний та Данило Стецюк змагалися у категорії “Чоловіча пара Dynamic” (senior). Із загальним балом 27.960 вони обіграли британців, втім поступилися росіянам.

Вінницькі акробати вибороли срібну медаль на чемпіонаті Європи

Збірна команда України загалом виборола чотири медалі. “Золото” та “бронзу” взяла жіноча пара — Вікторія Козловська та Таїсія (Кривий Ріг/Суми) (senior). Із результатом 28.010 вони перемогли ізраїльських та португальських спортсменок.

Також “бронзову” нагороду отримала на чемпіонаті чоловіча група зі Львова — Станіслав Кукурудз, Юрій Савка, Юрій Пуш та Тарас Яруш (senior).