, 24 Березня
booked.net

Starlink та хімічні грілки: спецпризначенці з Вінниці отримали допомогу від Міжрегіонального Гумштабу

Супутниковий модем Starlink та 2 000 хімічних грілок передали спецпризначенцям Вінницького зонального відділу військової служби правопорядку засновники Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Сергій Моргунов та Вячеслав Соколовий.

Хімічні грілки, які використовує ізраїльська армія закупили за ініціативи голови Гумштабу Володимира Гройсмана, а  Starlink придбала спортивна спільнота Вінницької громади.

Бійці несуть службу в зоні активних бойових дій. Виконують завдання в лісах і полях, завжди – просто неба. Хімічні грілки, якими користуються провідні армії світу, забезпечать спецпризначенців теплом, а Starlink допоможе з комунікацією між підрозділами. Завдяки цьому воїни стануть ще продуктивнішими та мобільнішими, – розповідає Вячеслав Соколовий.

Загалом Міжрегіональний гумштаб закупив 30 000 хімічних грілок. Саме такі індивідуальні засоби обігріву  використовують військовослужбовці ЦАХАЛу в умовах низьких температур у пустельній чи гірській місцевості. “Індивідуальні обігрівачі” мають середню температуру у 52°C, максимально розігріваються до 65°C та діють протягом 20 годин.  По суті – це пакет із лужною сумішшю, який нагрівається завдяки хімічній реакції з повітрям.

Вінницькі спецпризначенці отримали Starlink та 2 000 хімічних грілок від Міжрегіонального Гумштабу Вінницькі спецпризначенці отримали Starlink та 2 000 хімічних грілок від Міжрегіонального Гумштабу Вінницькі спецпризначенці отримали Starlink та 2 000 хімічних грілок від Міжрегіонального Гумштабу Вінницькі спецпризначенці отримали Starlink та 2 000 хімічних грілок від Міжрегіонального Гумштабу Вінницькі спецпризначенці отримали Starlink та 2 000 хімічних грілок від Міжрегіонального Гумштабу Вінницькі спецпризначенці отримали Starlink та 2 000 хімічних грілок від Міжрегіонального Гумштабу Вінницькі спецпризначенці отримали Starlink та 2 000 хімічних грілок від Міжрегіонального Гумштабу Вінницькі спецпризначенці отримали Starlink та 2 000 хімічних грілок від Міжрегіонального Гумштабу

Такі грілки можна використовувати у кишенях, рукавицях, взутті, у спальних мішках. Завдяки ним бійці на передовій матимуть змогу зігрітись, не розводячи багаття та не привертаючи увагу противника.

Останні новини

Новини

23 Березня
22 Березня
21 Березня