, 27 Листопада
booked.net

“СтопВірус” за сто днів передав допомогу на 4 мільйони гривень

Минуло сто днів від початку роботи спецфонду “CтопВірус”, ініційойованого Гройсманом. За цей час представники фонду передали благодійну допомогу 106 медичним закладам, зокрема і 25 вінницьким лікарням. Зусиллями громади міста зібрали 4 мільйони 188 тисяч гривень.
Голова правління фонду “Подільська громада” Олена Данілова розповіла, що фонд закупив та передав лікарням області: ліки на суму 472 тисячі 689 гривень, обладнання для лабораторного центру на суму майже 965 тисяч, а також тест-системи на суму 284 тисячі гривень. Фармацевтичні фірми теж допомагали ліками та дезінфікаторами. За її словами, лікарням Вінниччини передали 86 тисяч захисних масок, 7 тисяч респіраторів, 97 захисних окулярів та майже дві з половиною тисячі захисних костюмів. Пані Олена подякувала усім небайдужим, хто долучився до проєкту. Це були внески вінницьких підприємців, громадських діячів та звичайних вінничан. І такі спільні дії об’єднують, впевнена вона.
– Що найважливіше особисто для мене та для громади в цілому – це те, що сформувався такий майданчик, де є вірусологи, інфекціоністи, лікарі. Ми можемо швидко реагувати й розуміти, яка зараз є потреба. Тобто не однобічно – лише інфекційне відділення вони про своє говорять, а й лабораторний центр, всі-всі. Це допомагає швидко реагувати на виклики. Більше, звичайно, нашим акцентом були перша та районна лікарня. У першу лікарню ми передали багато ліків. За весь цей час у нас було 212 актів прийому-передачі, тобто стільки разів ми комусь щось передали, – розповіла Олена Данілова.
До слова, результати соцопитування свідчать, що 56% опитаних вінничан переконані, що найбільше в боротьбі з коронавірусом на Вінниччині допоміг фонд “СтопВірус”.

Останні новини

Новини

26 Листопада
25 Листопада
24 Листопада