, 27 Січня
booked.net

“Стратегію 2030” розробляють жителі майбутньої Мурованокуриловецької ОТГ

Над розробкою десятирічного комплексного плану розвитку – «Стратегією 2030» для своєї майбутньої Мурованокуриловецької ОТГ працюють тамтешні жителі. Вони самі визначають пріоритети та механізми дій. Ініціаторами такої спільної роботи стали директор ТОВ «Довіра», депутат обласної ради Петро Струсевич, генеральний директор ПАТ «Вінницяобленерго», депутат обласної ради Андрій Поліщук та ексголова Мурованокуриловецької РДА, депутат районної ради Сергій Ладан.

При створенні плану розвитку громад  люди керуються прикладом: Вінниця  шість років поспіль визнається найкомфортнішим містом в Україні завдяки тому, що команда Володимира Гройсмана свого часу розробила, а потім успішно реалізувала «Стратегію 2020». — «Стратегія 2030» – це документ, дорожня карта, яка допоможе зробити нашу майбутню Мурованокуриловецьку ОТГ сильною та багатою. Ми визначаємо чіткий план дій. Радий, що місцеві жителі мають і своє бачення розвитку, і розуміння важливості цієї роботи, — каже Петро Струсевич.

Нині однією із найактуальнішим проблем для жителів громади є робочі місця – їх бракує. Крім цього, обговорювались і питання енергетики, водовідведення та швидкісного Інтернету. — На обговоренні «Стратегії 2030» зібралось чимало людей, які ділилися ідеями та говорили про наболіле. Кожна думка була почута. Радий, що громаді не байдуже, і що цей захід пройшов не дарма, — каже Андрій Поліщук.

Сергій Ладан наголосив, що питанням розвитку громади мають займатися передусім самі жителі, адже ніхто краще за них не знає про проблеми та переваги своєї громади: — «Стратегія 2030» – це десятирічний план розвитку нашої майбутньої Мурованокуриловецької ОТГ. Тому до її написання мають активно долучитись місцеві жителі, адже саме вони мають вирішувати, якою хочуть бачити свою громаду в майбутньому. Цей документ не повинен бути ідеальним, але він має відповідати потребам та бажанням людей, які тут проживають.

Кожна така зустріч збагачує учасників досвідом, пропозиціями і напрацюваннями, найкращі з яких знайдуть своє відображення в «Стратегії 2030». (без назви) — Як я вже наголошував раніше, такі зустрічі будуть відбуватися й надалі, адже вкрай важливо, щоб жителі кожної громади мали змогу долучитись до обговорення «Стратегії 2030». Вірю, що спільними зусиллями Вінниччина стане найуспішнішим регіоном України. Тому для цього ми маємо бути союзниками та чути один одного, — каже очільник ОДА (2015-2019 рр.) Валерій Коровій.

Нагадаємо, створення «Стратегії 2030», комплексного плану розвитку  територіальних громад Вінниччини, ініціював Володимир Гройсман.

Останні новини

Новини

26 Січня
25 Січня