, 27 Липня
booked.net
25 Червня, 2021, 15:09

Стратегію-2030 ухвалено у Погребищенській громаді

На черговій 12-й сесії Погребищенської міської ради 8 скликання, яка відбулася 24 червня, депутати ухвалили Стратегію розвитку громади до 2030 року. В роботі пленарного засідання взяли участь заступник начальника управління по зв’язках з органами місцевого самоврядування, міжнародного та міжрегіонального співробітництва, проєктної діяльності та сприяння інвестиціям виконавчого апарату обласної Ради Володимир Шевчук і начальник відділу міжнародної та проєктної діяльності виконавчого апарату обласної Ради Олеся Панасюк.

Погребищенський міський голова Сергій Волинський  зазначив, що в результаті роботи зі стратегічного планування Погребищенська громада отримала  документ, завдяки якому зможе раціонально організувати свою діяльність та стратегічно розподілити ресурси.

Наявність Стратегії розвитку громади дасть змогу об’єктивно оцінити соціально-економічний та ресурсний потенціали території та сформувати її інвестиційну привабливість, – наголосив Сергій Волинський. –  В основі Стратегії – бачення, система цінностей та місія громади, яка є сенсом існування. Стратегія розвитку дає відповіді на питання, для чого ми всі зібралися і живемо разом у цьому місці, чого ми хочемо досягти, якими ми себе бачимо в майбутньому.

Через 10 років жителі Погребищенської громади бачать свою територію з конкурентоспроможною та інвестиційно-привабливою економікою, багатогалузевим аграрним виробництвом і розвиненою транспортною інфраструктурою, місце комфортного та безпечного проживання здорових, освічених та соціально-забезпечених людей.

Для досягнення такої мети, проаналізувавши свої переваги та ризики, громада визначила  пріоритети: сталий економічний розвиток; створення комфортних умов на території; зробити громаду свідомою, активною та безпечною.

Володимир Шевчук передав депутатам Погребищенської міської ради та всім жителям громади вітання з ухваленням Стратегії 2030 від голови обласної Ради Вячеслав Соколового. Володимир Якович також відзначив, що наявність чіткого плану дій обов`язково впливатиме на  гармонійний, збалансований та ефективний розвиток громади та зростання її інвестиційної привабливості та забезпечить їй прискорений перехід до статусу найкомфортнішої громади області.

– Ми маємо успішний приклад: Вінниця свого часу розробила свій план розвитку до 20 року, працювала відповідно до нього та стала найкомфортнішим містом в Україні, – сказав Володимир Шевчук. – Такий досвід варто враховувати в своїй роботі. Нині важливо, щоб Погребищенська територіальна громада розробила інвестиційний паспорт, за допомогою якого стане можливим  повноцінно презентувати інвестиційний профіль регіону та якісно донести конкурентні переваги громади до потенційних інвесторів.

Довідково: Погребищенська міська територіальна громада була утворена в 2020 році. Вона об`єднала 26 сільських та міську раду.  В громаді проживає 27 755 людей.

Останні новини

Новини

26 Липня
23 Липня
22 Липня
21 Липня
20 Липня