, 6 Жовтня
booked.net

Стратегію-2030 ухвалено у Тульчинській громаді

Стратегію розвитку до 2030 року ухвалили 23 квітня на сесії Тульчинської міської територіальної громади. План розвитку на 10 років депутати підтримали одноголосно. Участь у сесії взяла начальниця відділу стратегічного планування та інвестиційної діяльності виконавчого апарату Вінницької обласної ради Марія Якименко.

Після виборів Тульчинська громада збільшилася із 7 до 36 населених пунктів.  Відтак виникла необхідність актуалізувати Стратегію розвитку, враховуючи виклики, потенціал і ресурси.

Міський голова Валерій Весняний пояснює:

– Головна мета Стратегії – формування нового бачення сталого місцевого розвитку громади за нових умов, докорінні позитивні зміни якості життя мешканців Тульчинської громади шляхом комплексної зміни системи управління, підвищення конкурентоспроможності економіки, інвестиційної привабливості, ефективного використання ресурсів, узгодження інтересів влади, громади та бізнесу, створення максимальної кількості робочих місць. Ми живемо в час, коли саме розвиток громад стає основою розвитку країни і благополуччя громадян.

Стратегія-2030 Тульчинської громади формувалася разом з мешканцями та експертами. Була створена робоча група. Проводилися зустрічі, відбувався збір інформації в усіх сферах і та напрямах. Свої думки, бачення та пріоритетність дій жителі громади висловлювати також у спеціально розроблених анкетах та опитувальних листах.

У кінцевому варіанті Стратегії визначено три стратегічні цілі:

1. Економічний добробут громади.

2. Створення комфортних умов для життєдіяльності громади.

3. Створення  та розвиток сучасної системи управління територіальної громади.

У 2030 році свою Тульчинську громаду мешканці бачать такою: збалансованою та всесторонньо успішною, із розвиненою туристичною сферою, сталою тенденцією до зростання економічних, соціальних та екологічного напрямів розвитку. Це громада привітних людей,  затишна і комфортна для проживання, бізнесу, відпочинку,  сприятлива для інвестицій.

Як відзначають у депутатському корпусі, підтримка Вінницької обласної ради була відчутна від початку створення Стратегії і до її представлення перед депутатами.

(без назви)

 

(без назви)

(без назви)

(без назви)

(без назви)

Останні новини

Новини

5 Жовтня
4 Жовтня
3 Жовтня