, 5 Червня
booked.net

Стратегію-2030 ухвалено у Вендичанській громаді

Сьогодні, 20 квітня, під час сесії Вендичанської селищної ради депутати одноголосно ухвалили Стратегію розвитку громади до 2030 року.

Участь у сесії взяв голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він привітав громаду з ухваленням Стратегії і зауважив, що завдяки цьому документу громада буде розвиватись системно та комплексно.

— Вітаю вас із ухваленням важливого документу для розвитку і забезпечення життєдіяльності громади. Всі ви плідно попрацювали над тим, аби ваша громада мала можливість розвиватися системно, планомірно, впевнено і вирішувати проблеми, які турбують жителів. Я бажаю, щоб ваша активність була відчутною для кожного жителя громади! Щоб Вендичанська громада була однією з найкращих громад нашої області, адже наше з вами спільне завдання – зробити Вінницький регіон – регіоном сильних, успішних, комфортних громад, —  сказав Вячеслав Соколовий.

За словами Вендичанського селищного голови Анатолія Єфремова, під час розробки Стратегії-2030 експерти провели SWOT-аналіз та визначили сильні та слабкі сторони громади, а також її можливості та загрози.

Так визначено такі основні стратегічні цілі:

1. Зростання економічної спроможності громади: створення умов для залучення інвестицій та розвитку сучасних виробничих підприємств,  роботи малого і середнього бізнесу, а також туристичної привабливості громади.

2. Підвищення якості життя у громаді: розвиток комунальної і транспортної інфраструктури, покращення умов надання послуг в галузі культури і дозвілля, соціалізація та інтеграція людей з інвалідністю та розвиток громадянської активності.

3. Покращення якості послуг, які надаються в громаді: соціальних та адміністративних, освіти, медичного обслуговування.

— Наша громада — новостворена, вона має багато проблем. Тому для нас важливо мати такий документ-дороговказ, щоб розуміти, куди ми йдемо,  оцінити можливості і правильно зорієнтуватися в ситуації, – прокоментував голова громади.

За його словами, громада також окреслила очікувані результати, які буде досягнуто в результаті реалізації Стратегії розвитку – 2030.

Останні новини

Новини

4 Червня
3 Червня
2 Червня
1 Червня
31 Травня