, 30 Травня
booked.net

“Стратегію-2030” ухвалено в Іванівській громаді

20 травня під головуванням Іванівського сільського голови Михайла Кулика відбулась сесія сільської ради. Першим питанням порядку денного було ухвалення Стратегії розвитку громади до 2030. Документ був підтриманий депутатським корпусом одноголосно.
На сесії були присутні голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, його заступники – Дмитро Чаленко, Анатолій Ткач та депутат облРади Ілля Гуменчук.

— Громада сформувала стратегічний документ —  дорожню карту. Всі свої плани вони виклали в плані дій, який сесія сьогодні затвердила, а сільська рада буде реалізовувати протягом 10 років. Але стратегічно мислити сільський голова і його команда почали одразу, як прийшли працювати. Я сьогодні багато побачив змін в громаді, тому, переконаний, що Стратегія буде реалізована, а населені пункти розвиватимуться, формуючи сучасну та комфортну Вінниччину. Це —  наша спільна ціль, —  сказав Вячеслав Соколовий.

За словами Іванівського сільського голови Михайла Кулика, основна проблема громади у тому, що молодь їде працювати у великі міста. Відтак Стратегія передбачає створення сучасних можливостей для населення працездатного віку, а також — комфортних умов для старшого покоління.

— Я докладаю максимум зусиль для того, щоб не було черг у дитячі садочки, щоб були якісні школи, щоб працювали підприємства і створювались робочі місця, щоб була комфортна інфраструктура. Я завжди запитую у людей, що потрібно в першу чергу, — підкреслив Михайло Кулик. — Тож наша Стратегія була розроблена у співпраці сільської ради та жителів громади.

Уродженець Іванова депутат облРади Ілля Гуменчук переконаний, що саме Іванівська громада є яскравим прикладом того, наскільки ефективно необхідно використовувати потенціал населених пунктів та можливості, які надала децентралізація.

— Затвердивши Стратегію довготривалого стратегічного розвитку громади, ви продовжуєте усі позитивні зміни, які були до цього. Це надзвичайно важливий документ, він глибокий і змістовний. Важливий момент, який надає впевненості у тому, що ця Стратегія буде реалізована, — це люди, які проживають у громаді. Це добрі, позитивні, цілеспрямовані та працьовиті люди. Усі разом ми досягнемо всього, до чого прагнемо, — зауважив Ілля Гуменчук.

"Стратегію-2030" ухвалено в Іванівській громаді

"Стратегію-2030" ухвалено в Іванівській громаді

"Стратегію-2030" ухвалено в Іванівській громаді

Останні новини

Новини

29 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня