, 29 Травня
booked.net
17 Травня, 2021, 11:22

Стратегію-2030 ухвалено в Ольгопільській громаді

Сьогодні, 17 травня, відбулась сесія Ольгопільської сільської ради, першим питанням якої було ухвалення Стратегії розвитку громади до 2030 року. Документ депутати підтримали одноголосно.

На сесії був присутній заступник начальника управління по зв’язках з органами місцевого самоврядування, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та сприяння інвестиціям Вінницької облРади Володимир Шевчук.

Жителі Ольгопільської громади бачать свою територію інвестиційно та туристично привабливою з козацькою історико-культурною спадщиною. Громада орієнтована на високотехнологічне сільське господарство та переробку його продукції.

Голова громади Микола Савченко зауважив, що Стратегія – це необхідний інструмент для залучення зовнішніх ресурсів для розвитку. Головна мета ухваленого депутатами документу – нова якість життя громади, що досягається через зміни в управлінні.

Під час розробки Стратегії у дискусії з громадою було визначено основні цілі:

1. Підвищення економічної спроможності територіальної громади.
2. Покращення якості надання адміністративних, освітніх, медичних, соціальних та інших послуг.
3. Покращення стану інфраструктури в населених пунктах громади.

Довідково:

Ольгопільська територіальна громада була утворена шляхом об’єднання села Ольгопіль та ще 4 сіл Гайсинського району: Берізки-Чечельницькі, Демівка, Любомирка, Стратіївка. Чисельність населення: 6371 житель.

Останні новини

Новини

26 Травня
25 Травня
24 Травня
23 Травня