, 5 Червня
booked.net
26 Квітня, 2021, 13:49

Стратегію-2030 ухвалено в Якушинецькій громаді

На сесії Якушинецької сільської ради 23 квітня депутати ухвалили Стратегію розвитку громади до 2030 року. Участь у сесії взяла начальник управління по зв`язках з органами місцевого самоврядування, міжнародного та міжрегіонального співробітництва, проектної діяльності та сприяння інвестиціям  Вінницької обласної Ради Єлизавета Савчук.

Голова громади Василь Романюк каже, найперше, що очікують від стратегічного документу – це розвиток громади.

– Стратегія розвитку Якушинецької громади є не тільки відправною точкою у її розбудові, а у першу чергу тією основою, на якій ми реалізовуватимемо усі свої проєкти, з використанням максимуму своїх та залучених додаткових можливостей, спрямовуючи їх на розвиток  основних напрямів нашої роботи. Наша кінцева мета – стрімкий, гармонійний розвиток та процвітання громади, – зазначає Василь Романюк.

Для Якушинецької громади Стратегія-2030 – уже друга Стратегія, яку ухвалюють у громаді. Перший план комплексного розвитку Якушинці ухвалили у 2018 році. Тож, уже маючи досвід, у громаді стверджують: саме завдяки тій стратегії 2018 року вдалося реалізувати напрацьовані проєкти, у тому числі із залученням інвестицій та інших можливостей.  Тепер у територіальній громаді зробили ще один крок до комплексного розвитку.

У Стратегії розвитку Якушинецької територіальної громади враховані слабкі та сильні сторони. Фінальний результат бажаного стану майбутнього громади у 2030 році було сформовано за результатами опитування мешканців та заповнених ними анкет, аналізу наявних стратегічних та операційних документів громади, із врахуванням думки представників різних верств населення, вікових груп і місцевого бізнесу.

«Якушинецька територіальна громада – це самодостатня, сильна, процвітаюча, самостійна громада, яка постійно розвивається та створює найкращі соціально-економічні умови для своїх мешканців – активних, культурних, освічених та щасливих людей. Якушинецька територіальна громада – сучасна безпечна громада для життя, роботи, дозвілля та відпочинку: об’єднана, комфортна, здорова, спортивна, дружня, відкрита і привітна для всіх», – такою бачать свою громаду мешканці у 2030 році.

Стратегічними пріоритетами для розвитку визначено:

1.Конкурентноспроможна громада.

2. Комфортна громада з високим рівнем якості життя.

3. Розвинена інфраструктура на засадах сталого розвитку.

4. Громада для кожного.

Довідково

До складу Якушинецької  територіальної громади входять 8 територіальних громад, утворених 17 населеними пунктами, з адміністративним центром громади селом Якушинці:

Якушинецька сільська рада: с. Якушинці, с. Зарванці, с-ща Березина

Майданська сільська рада: с. Майдан, с. Слобода-Дашковецька

Ксаверівська сільська рада: с. Ксаверівка, с. Лисогора

Некрасовська сільська рада: c. Некрасове

Дашковецька сільська рада: с. Дашківці, с. Іскриня, с. Лукашівка

Микулинецька сільська рада: с. Микулинці, с. Ріжок

Пултівецька сільська рада: с. Пултівці, с. Махнівка, с. Лисянка

Широкогребельська сільська рада: c. Широка Гребля

Стратегію-2030 ухвалено в Якушинецькій громаді

Стратегію-2030 ухвалено в Якушинецькій громаді

Останні новини

Новини

4 Червня
3 Червня
2 Червня
1 Червня
31 Травня