, 27 Листопада
booked.net

Стратегію-2030 ухвалила Вороновицька громада

У четвер, 8 квітня, у Вороновицькій селищній територіальній громаді відбулася позачергова 6 сесія. Під головуванням Олександра Ковінька депутати розглянули низку питань порядку денного. Першим питанням депутати ухвалили Стратегіїю розвитку Вороновицької територіальної громади до 2030 року. Рішення підтримав 21 депутат.

– Стратегія на 10 років забезпечить сталий та якісний розвиток громади. Це докумет, який буде дорожньою картою і планом дій для виконавчого апарату, для селищного голови і депутатів з розбудови громади і забезпечення життєдіяльності всіх галузей – це і медицина, і освіта, і заклади культури, і інфраструктура, – прокоментував голова обласної Ради Вячеслав Соколовий.

Нині Вороновицька громада – це не тільки селище Вороновиця, а ще 19 сіл та 17 046 жителів. І кожен з них заслуговує на комфорт, доступні та якісні послуги, можливість працювати та навчатися, лікуватися та відпочивати в гідних умовах.

– Саме для людей і створювалася Стратегія розвитку Вороновицької громади. Селищна рада та старости плідно попрацювали над тим, щоб цей документ враховував потреби кожного жителя громади. Всі запити були актуалізовані та уточнені, тож попереду – шлях реалізації запланованого. Бажаю громаді, щоб Стратегія дійсно стала якісним інструментом для змін, – зазначив голова облради.

Вороновицька громада стала десятою громадою у Вінницькій області, яка ухвалила Стратегію-2030. На сьогодні такий документ мають: Бершадська, Джулинська, Шаргородська, Лука-Мелешківська, Яришівська, Ямпільська, Крижопільська, Липовецька та Стрижавська громади.

– Фактично, на Вінниччині вперше в Україні застосовується такий комплексний підхід, який передбачає, що кожна громада в регіоні матиме свою власну стратегію, – додав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. А стратегії громад мають єдину рамку обласної стратегії. Бачення майбутнього Вінниччини, сформульоване в обласній стратегії – сильний регіон сильних громад.

Останні новини

Новини

25 Листопада
24 Листопада
23 Листопада