, 27 Січня
booked.net
3 Червня, 2021, 12:03

Стратегію-2030 ухвалили у Мурованокуриловецькій громаді

2 червня на позачерговій сесії Мурованокуриловецької селищної ради депутати ухвалили Стратегію розвитку громади до 2030 року. Участь у роботі сесії взяли голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, його заступники Дмитро Чаленко та Анатолій Ткач, депутати обласної Ради Олександр Хомяк і Андрій Поліщук та голова Могилів-Подільської районної ради Іван Телеватюк.

Презентувала Стратегію розвитку начальниця управління регіонального розвитку селищної ради Світлана Озерянська. Вона зазначила, що необхідність підготовки проєкту розвитку громади спричинена низкою факторів. Зокрема, це: Мурованокуриловецька селищна територіальної громади – новостворена адміністративна одиниця; змінилися зовнішні та внутрішні умови, в яких відбувається розвиток громади та регіону.

У 2030 році жителі Мурованокуриловецької громади бачать її  згуртованою і самодостатньою з високим рівнем життя, медицини, освіти, культури; громадою, де розвиваються малі підприємства, кооперативи, є зелений туризм та високоефективне сільське виробництво з переробкою.

Основними цілями мешканці громади визначили:

– сталий розвиток громади – запорука високого рівня життя її жителів;

– громада ефективного урядування;

– громада сталого гуманітарного розвитку ;

– безпечна громада.

Вячеслав Соколовий привітав депутатів селищної ради та усіх жителів громади з ухваленням Стратегії.

– Усе, що ми робимо, – ми завжди плануємо. Тож сьогоднішнє рішення – логічне і потрібне для громади.  Дякую усім, хто долучився до розробки цього надзвичайно важливого документу, адже він відображає потреби, можливості і цілі, до яких ви повинні йти, –  сказав Вячеслав Соколовий. – Завдання кожної громади – створення безпечних і комфортних умов для проживання людей, сприятливий інвестиційний клімат, можливість отримувати якісні послуги, розвивати туризм.

Голова обласної Ради звернув увагу, що ухвалений документ – не є сталим. Коли розпочнеться реалізація Стратегії, план дій буде доповнюватися.

–  Мурованокуриловецька громада має добрі традиції і величезний потенціал для розвитку. І найголовніше – тут працьовиті люди і успішні внутрішні інвестори, які дбають про розвиток тих територій, де живуть і працюють, створюють робочі місця і виробляють національний валовий продукт, – підкреслив Вячеслав Соколовий. – Бажаю вам успішного розвитку, щоб Мурованокуриловецька громада стала комфортною, заможною та сильною.  Наша спільна мета, щоб Вінниччина стала сильним регіоном сильних громад.

На сесії голова обласної Ради також привітав із ювілеєм депутата селищної ради Віктора Бринзюка і вручив йому подяку – за значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток Мурованокуриловеччини, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію.

 

 

Останні новини

Новини

26 Січня
25 Січня
24 Січня