, 27 Січня
booked.net
18 Листопада, 2021, 16:59

Стратегію-2030 ухвалили у Сутисківській громаді

18 листопада на черговій сесії Сутисківської селищної ради депутати одноголосно ухвалили Стратегію розвитку територіальної громади на 2021-2030 роки. Участь у пленарному засіданні взяла начальниця відділу стратегічного планування та інвестиційної діяльності виконавчого апарату обласної Ради Марія Якименко.

Марія Якименко від імені голови обласної Ради Вячеслава Соколового привітала депутатський корпус селищної ради та всіх жителів громади з прийняттям головного стратегічного документа – планом  розвитку на наступні 10 років.

– Реальне значення ухвалення Стратегії-2030 для розвитку громади ви відчуєте, коли почнете реалізовувати цей план, – зазначила Марія Якименко, звертаючись до Сутисківського селищного голови Леоніда Дідуха, депутатів селищної ради та представників її виконавчого комітету. –  Цей шлях уже пройшла Вінниця. Саме виконання Стратегії 2020 допомогло нашому обласному центру стати лідером України за комфортністю для життя людей. Цьогоріч Вінницька громада першою ухвалила Стратегію-2030.

Марія Якименко також зазначила, що виконавчий апарат обласної Ради надавав методичну та консультаційну допомогу Сутисківській громаді в процесі розробки Стратегії-2030. Вона запевнила,  що на підтримку обласної Ради громада може розраховувати і надалі.

За словами Марії Якименко, ухвалення стратегій для громад нині є обов`язковою умовою отримання ними фінансових ресурсів із Державного фонду реконструкції та розвитку.

Жителі Сутисківської громади через 10 років хочуть бачити свою громаду конкурентоспроможною, екологічно чистою, з розвиненим сільським господарством, динамічним бізнесом і якісною інфраструктурою.

У своїй Стратегії-2030 громада визначила такі пріоритети:

– економічний добробут громади;

–  розвинена інфраструктура на засадах сталого розвитку;

–  якісна дошкільна та загальна середня освіта;

–  безпека громади.

Довідково: Сутисківська селищна територіальна громада стала 45-ю на Вінниччині, яка вже ухвалила Стратегію-2030.

Останні новини

Новини

26 Січня
25 Січня
24 Січня