, 2 Грудня
booked.net

Суд повернув у державну власність 43 гектари землі у Вороновицькій громаді

Господарський суд Вінницької області задовольнив позов прокуратури про витребування на користь держави з незаконного володіння Вороновицької селищної ради двох земельних ділянок для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти. Площа ділянок – 43 га, вартість – майже 1,6 млн грн.

Прокуратура встановила, що земельні ділянки вибули з державної до комунальної власності в порушення вимог п. 4 розділу II Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності”.

Так, на зазначених земельних ділянках розташовані будівлі та споруди державного навчального закладу – Професійно-технічного училища № 14 смт Вороновиця, засновником якого є Міністерство освіти і науки України. Тому всі об’єкти нерухомого майна, які перебувають у користуванні закладу освіти, згідно із законом, є державною власністю, – повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

На цей час рішення суду набрало законної сили. Вінницька обласна прокуратура, як сторона виконавчого провадження, організувала його виконання та повернення земельної ділянки у державну власність.

Останні новини

Новини

1 Грудня
30 Листопада