, 9 Грудня
booked.net

Суд повернув у державну власність землі Мурованокуриловецької громади вартістю ₴15 млн

Господарський суд Вінницької області задовольнив позов виконувача обов’язків керівника Могилів-Подільської окружної прокуратури про витребування на користь держави з незаконного володіння Мурованокуриловецької селищної ради трьох земельних ділянок сільськогосподарського призначення. 

Йдеться про ділянки загальною площею 122,43 га, вартістю понад 15 млн грн та повернення їх із комунальної до державної власності.

Установлено, що всупереч вимогам ч.2 ст.117 Земельного кодексу України, земельні ділянки, які перебувають з 1957 року у постійному користуванні Михайловецького професійного аграрного ліцею, наказом Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області у грудні 2020 року передані Мурованокуриловецькій селищній об’єднаній територіальній громаді у комунальну власність. А 24 лютого 2021 року Мурованокуриловецька селищна рада на ці земельні ділянки зареєструвала право комунальної власності, — інформує пресслужба прокуратури Вінницької області.

Добровільно Мурованокуриловецька селищна рада повертати земельні ділянки з комунальної у державну власність відмовилася. Тому земельні ділянки повернуті у власність держави за рішенням суду, який задовольнив позов прокурора.

На цей час рішення суду виконане у повному обсязі. На земельні ділянки загальною площею 122,43 га, вартістю понад 15 млн грн зареєстроване право власності держави в особі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області.

Останні новини

Новини

8 Грудня
7 Грудня