, 10 Червня
booked.net

Суд повернув у власність Северинівської громади земельну ділянку вартістю понад ₴500 млн

Виконано рішення Господарського суду Вінницької області за позовом прокуратури про дострокове розірвання договору оренди земельної ділянки водного фонду площею 72 га вартістю понад пів мільярда гривень та повернення її у власність Северинівської територіальної громади Жмеринського району.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

У 2007 році Жмеринська райдержадміністрація для рибогосподарських потреб та рекреаційних цілей надала фізичній особі-підприємцю в оренду терміном на 20 років земельну ділянку, на якій знаходиться ставок.

З 2018 року орендар припинив сплачувати визначену орендну плату, порушивши умови укладеного договору та норми чинного законодавства.

З метою захисту інтересів територіальної громади прокуратура звернулася до суду з відповідною позовною заявою, яку судом задоволено. Відповідач оскаржив рішення в апеляційному та касаційному порядку, однак суди відмовили у задоволенні його скарг.

«Завдяки вжитим прокуратурою заходам на сьогодні спірний договір оренди розірвано та внесено відповідні відомості до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно», – зазначено у повідомленні.

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня