, 7 Лютого
booked.net

Суд відправив за ґрати вінничанина, підозрюваного у вбивстві жінки

Вінницький міський суд Вінницької області обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою чоловікові, який підозрюється у вбивстві своєї знайомої.

Про це повідомили у пресслужбі Вінницького міського суду.

З матеріалів клопотання стало відомо, що підозрюваний, прийшов до квартири своєї знайомої, щоб позичити в неї 600 гривень. Під час спілкування потерпіла, на прохання підозрюваного дала йому 300 гривень в борг, відмовивши в наданні решти коштів.

Перебуваючи в одній із кімнат квартири, між підозрюваним та потерпілою, з даного приводу виник словесний конфлікт, в ході якого підозрюваний вирішив вбити жінку. Він ударив кулаком в область голови потерпілу, внаслідок чого остання упала на підлогу. Після того, як потерпіла піднялась з підлоги на ноги та намагалась виштовхати підозрюваного з квартири, він повторно наніс удар кулаком по голові, внаслідок чого вона знову впала на підлогу. Взявши руками за голову жінки, підозрюваний вдарив її головою об підлогу. Жінка померла на місці. А чоловік зник з місця події.

При обранні запобіжного заходу слідчим суддею було враховано обґрунтованість пред’явленої підозри та наявність ризиків, які дають достатні підстави вважати, що підозрюваний може здійснювати дії, передбачені ч. 1 ст. 177 КПК України.

За результатами повного та всебічного судового розгляду, заслухавши думки учасників процесу, дослідивши та проаналізувавши матеріали клопотання, суд застосував до підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів.

Наразі тривають слідчі дії.

Останні новини

Новини

6 Лютого
3 Лютого