, 27 Січня
booked.net
19 Жовтня, 2020, 11:40

Світлана Кравченко спілкувалась з мешканцями Стражгорода й Розкошівки щодо нагальних проблем у селах

Світлана Кравченко – кандидат на посаду селищного голови Теплицької ОТГ від політсили “Українська Стратегія Гройсмана” зустрілась із жителями Стражгорода та Розкошівки. Участь у зібранні взяли кандидат у депутати до Вінницької обласної ради Віктор Пигуля та кандидат у депутати до Теплицької ОТГ Володимир Мигдаль.

Жителі поділились проблемами, які стосуються дозвілля молоді, ремонту доріг.

Зазначу, що прямуючи в громади ми попередньо вивчили думку їх мешканців і були ознайомлені з тим, що їх турбує. Тож можемо зробити висновки щодо розробки стратегії для розбудови цих сіл, –

коментує Світлана Кравченко.

Стражгородців непокоять розвалини приміщення колишньої бані, що функціонувала ще кілька десятиліть тому. Це, як зазначили люди, негативна візитівка їх громади, адже розташована прямо перед очима кожного, хто в’їжджає до села.

Розкошівчан турбує відсутність автобусного сполучення з Тепликом. Далеко не кожному жителю під силу потрапити до містечка прямим рейсом у чітко визначений час. Наполягали в селі й на необхідності створення посади старости, котрий би належним чином уболівав за село й змінював його на краще.

Кандидати взяли до уваги всі болючі питання та пообіцяли знайти можливі шляхи для створення комфортних умов для кожного жителя!

Останні новини

Новини

26 Січня
25 Січня