26 Лютого, 2022, 21:51
Сидимо вдома: у Вінниці – СУВОРА комендатська година з 22:00 до 07:00

Вінничан наполегливо застерігають: категорично не можна покидати домівки з 22:00 до 07:00. У місті діє сувора комендантська година.
У СБУ повідомляють: перехожих можуть кваліфікувати як ворожі ДРГ. По підозрілих особах можуть відкрити вогонь.








