59 окрема мотопіхотна бригада
Спалахами “Гвоздик”, “Піонів” та “Гіацинтів” проводжають окупантів в останню путь бійці 59 окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка. Бійці дислокованого на Вінниччині підрозділу зараз б’ють ворога у степах Херсонщини.
Бійці 59 бригади знищили танк окупантів за допомогою українського ракетного комплексу «Стугна-П». Установка дозволяє вражати ворожі цілі на відстані до 5 кілометрів, а кумулятивний заряд пропалює броню товщиною 800 мм. Керування відбувається дистанційно.
Пресслужба 59 окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка опублікувала відео роботи артилеристів підрозділу на Херсонському напрямку.
Танкісти з 59 окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка регулярно зменшують чисельність особового складу окупантів на кордоні Миколаївської та Херсонської областей. Саме там зараз несуть службу військовослужбовці підрозділу з Вінниччини.



