банда
На Вінниччині банда з Донеччини грабувала банкомати (ФОТО)
Уночі 29 липня у м. Вінниці затримано двох донечан, які підозрюються у підриві й пограбуванні банкоматів на Вінниччині й по Україні. Про це повідомляє Головне управління Нацполіції області.
29 Липня, 2020, 11:55

