банк
Вінницька міська рада продовжує підвищувати спроможність бізнесу, в тому числі в питаннях доступу до фінансів, необхідних для розвитку підприємств, стимуляції зайнятості та впровадження заходів з енергоефективності, передбачених Зеленим курсом Вінниці.
Сьогодні, 11 лютого, у Вінниці повідомили про замінування банку по вулиці Бевза 34. На місці працюють вибухотехніки, які перевіряють офісне приміщення на наявність вибухівки.
Київська місцева прокуратура №5 звинуватила 41-річного вінничанина в обмані банку та незаконному привласненні 11,5 млн грн. Пресслужба прокуратури повідомляє, що чоловік розробив і реалізував шахрайську схему кредитування бізнесу. Схема полягала у поетапному створенні товариств для отримання від банку кредитів і надалі, шляхом банкрутства, укладення таких кредитних договорів для реструктуризації попередніх. Шахрай здійснював аферу шість років.



