карантин
Сьогодні, 18 листопада, Вінницька область переходить у «червону зону» карантину. Учні середніх та старших класів більшості вінницьких шкіл навчатимуться дистанційно.
З 18 листопада забороняється робота закладів громадського харчування, ТРЦ, непродовольчих ринків та магазинів, проведення масових заходів тощо
Усі квитки залишаються дійсними.
В умова складної епідеміологічної ситуації по території Вінницької області посилено контролюють дотримання карантинних вимог мобільні рейдові групи у складі поліцейських, представників Держпродспоживслужби та інших осіб.
Протягом тижня на Вінниччині правоохоронці склали більше 130 адміністративних матеріалів на порушників правил карантину. Контролюють дотримання вимог карантину мобільні рейдові групи.
Згідно із рішенням Кабміну, відтепер відповідальність за наявність чи відсутність COVID-документів покладається на пасажирів, а не на водіїв, як було раніше. Виняток – легкові автомобілі.
Станом на 29 жовтня Міністерство охорони здоров’я віднесло Вінницьку область до «помаранчевого рівня» епіднебезпеки. До цього область стабільно лишалася у «жовтій» зоні.
У громадському транспорті Вінниці пасажирів планують випускати через усі двері, а школярів братимуть попри відсутність сидячих місць.
На автовокзалах Вінниці майже вдвічі знизився пасажиропотік на міжобласних рейсах. Пунктів вакцинації і пунктів тестування тут не розгортали.










