медицина
28 грудня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий вручив ключі та паспорти від 12 спеціалізованих автомобілів лікарям центрів екстреної медичної допомоги 8 територіальних громад Вінниччини.
Сьогодні, 24 грудня, під час сесії Вінницької обласної ради фракція "Української Стратегії Гройсмана" оприлюднила звернення до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України з вимогою передбачити у Державному бюджеті на 2022 рік окрему цільову субвенцію для забезпечення задекларованого підвищення праці медичних працівників.
22 грудня у Вінниці відкрили новий корпус міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги, що на вулиці Київській, 68. Будівництво якого стартувало наприкінці 2017 року. Це наймасштабніший проєкт у сфері охорони здоров'я міста, який реалізували за роки незалежності України. Його загальна вартість складає майже 273 млн грн, з яких понад 161 мільйон (майже 60%) - це кошти, інвестовані в будівництво та оснащення сучасним обладнанням Вінницькою міською територіальною громадою. У закладі пацієнти отримуватимуть якісну медичну допомогу європейського рівня. У відкритті нового корпусу лікарні ШМД взяли участь Вінницький міський голова Сергій Моргунов, голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий та голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов.
Днями стартував конкурсний відбір на отримання Медичного Оскара у 2022 році. Нині триває процедура пошуку та висунення кандидатів на отримання відзнаки.
Вінницька область отримала 12 сучасних спеціалізованих автомобілів типу С на базі Сitroen Jumper.
11 грудня на базі Вінницької обласної клінічної лікарні імені Миколи Пирогова вперше провели трансплантацію нирки.
Невдовзі у Вінниці відкриють новозбудований корпус міської лікарні швидкої медичної допомоги, що на вулиці Київській, 68. Вже розпочали офіційну процедуру введення об'єкта в експлуатацію. Тривають останні налаштування медичного обладнання та устаткування. Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав міський голова Сергій Моргунов.
Відповідно до статистичних даних, на Вінниччині практично кожна 4-та дитина з надлишковою вагою або ожирінням. Зі слів лікарів, діти недотримуються правил збалансованого харчування, пропускають сніданки, у їх раціоні замало фруктів та овочів, рівень рухової активності також занизький.
У Вінниці помер талановитий медик і педагог, колишній завкафедри Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова - Володимир Козлов.
Цьогоріч Козятинському міському центру первинної медико-санітарної допомоги вдалося виграти аж 2 проекти. Завдяки цьому медзаклад отримав 2 оснащені автомобілі Renault Daster.










