редько
Депутат Вінницької облради Тетяна Редько склала депутатський мандат – незадоволена столичними партійцями
Сьогодні, 10 липня, депутат Вінницької обласної ради Тетяна Редько повідомила про своє рішення скласти депутатський мандат. Про це вона написала у Facebook.
10 Липня, 2020, 17:05

