Соколовий_Вячеслав
23 серпня з нагоди Дня Державного прапора України у Вінниці на Замковій горі урочисто підняли найбільший на Вінниччині Державний стяг. Участь в урочистостях взяли голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, представники обласної та міської влади, поліції, військових, громадськості.
22 серпня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий і начальниця управління по зв'язках з органами місцевого самоврядування, міжнародного та міжрегіонального співробітництва, проєктної діяльності та сприяння інвестиціям виконавчого апарату обласної Ради Єлизавета Савчук зустрілися з представниками французької неурядової гуманітарної організації ACTED.
День заснування військової частини відзначили сьогодні в одній з авіаційних бригад. З нагоди чергової річниці у військовій частині відбулися урочистості.
17 серпня у Вінницькому обласному молодіжному центрі «Квадрат» голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, його заступник Ігор Івасюк та Вінницький міський голова Сергій Моргунов зустрілися з випускниками шкіл, які показали найкращі результати з національного мультипредметного тесту. Зокрема на зустрічі були присутні учні, які за результатами ЗНО, отримали по 200 балів з двух та трьох предметів тесту. Керівники області та міста поспілкувалися з випускниками – майбутніми студентами та відповіли на їхні запитання.
Сьогодні, 16 серпня, голова обласної Ради Вячеслав Соколовий і його заступник Дмитро Чаленко зустрілися з німецькою політикинею Ребеккою Гармс.
Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий підписав розпорядження про призначення керівників двох комунальних закладів. Вінницьку обласну дитячу клінічну лікарню очолила Лідія Діденко, а начальником обласного комунального підприємства «Автобаза обласної Ради» залишається Андрій Сірак, який очолював підприємство із 2013 року.
13 серпня в Україні відзначають День будівельника.
7 серпня відбувся черговий обмін полоненими. З російських лап вдалося визволити 22 українських захисників. Серед них двоє бійців з Вінниччини.
Команда Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу за підтримки Вінницької міської та обласної рад організувала дводенний форум “Роль молоді у післявоєнному відновленні України”. До участі запросили місцевих активістів та волонтерів, які після початку повномасштабного російського вторгнення активно наближають перемогу України.










