вбивство
У селі Новоселиця Літинської громади 62-річна жінка під час конфлікту вбила ножем свого співмешканця. Після чого викликала поліцію, щоб видати це за самогубство. Ніж, яким було нанесено смертельного удару зловмисниця сховала на кухні.
Жінка вдарила співмешканця сокирою понад 15 разів та декілька разів ножем.
22 грудня у Вінниці сталося вбивство. Затримали 43-річного жителя Сутиски Вінницького району. Під час конфлікту, який виник між приятелями, зловмисник наніс вісім ножових поранень потерпілому, бо запідозрив його у крадіжці свого мобільного телефону. Про це повідомляють у поліції. 22 грудня до поліції надійшло повідомлення, що в одній з квартир у Вінниці з численними ножовими пораненнями виявли мертвим 35-річний чоловіка. Як розповів керівник Відділу поліції № 1 Вінницького районного управління поліції Юрій Голуб, слідчо-оперативна за місцем проживання потерпілого зібрала докази, які засвідчили про те, що до вбивства чоловіка причетний його приятель. З’ясувалось, 21 грудня чоловік з Сутисок приїхав в гості до потерпілого. Після святкування, наступного ранку гість не зміг знайти свій мобільний. На цьому ґрунті між чоловіками виникла сварка, під час якої підозрюваний наніс проникаючі ножові поранення господарю квартири. Далі зловмисник зателефонував жінці потерпілого та почав вимагати телефон. Почувши у слухавці крики та погрози, налякана жінка прийшла додому і виявила свого чоловіка мертвим.
Управління карного розшуку обласного главку поліції встановлює місцеперебування 46-річного жителя Тернопільської області Кізик Ярослава, який підозрюється у вбивстві.
У Козятині 16-річну дівчину затримали з підозрою у вбивстві матері. Про зникнення 35-річної жінки повідомила її свекруха. Загиблу виявили у колодязі з численними ножовими пораненнями.
Спочатку 72-річний чоловік спростовував свою причетність до злочину, проте речові докази змусили його зізнатись у вчиненому.
На Вінниччині під час пожежі згорів господар житла. Про це повідомила пресслужба поліції Вінницької області.
У Вінницькому районі чоловік вбив 38-річну жінку. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Вінницькій області.
У місті Вроцлав поліцейські забили до смерті хлопця з Вінниччини. Він працював на будівництві. Помер у витверезнику після затримання місцевою поліцією. Відомо, що поліцейські застосовували до чоловіка грубу фізичну силу. Подія сталася 30 липня, але розголосу набула після публікації в польському виданні "GazetaWyborcza" від 2 вересня.
Поліцейські у Вінницькій області встановлюють обставини вбивства 20-річної дівчини. Невідомий зловмисник 25 серпня завдав їй понад 30 ножових поранень.










